16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Turquoise
| IN STOCK |
Logitech BOLT USB Receiver
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Gold SIP technology Water- and scratch-resistant Sturdy metal key design |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 30MB/sec Write speed up to 10MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Cap included |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000 Windows XP Windows Vista Mac OS X 10.3.5 or later |
| DIMENSIONS | 57 x 24 x 3 mm |
| WEIGHT | 10g |
| WARRANTY | 2 years warranty |