| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Xbox Game Drive USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm 2.5-inch Portable Hard Drive Black
| IN STOCK |
6TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 128MB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
8TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
4TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8.0TB OWC Mercury Elite Pro Quad - Four-Drive USB 3.2 (10Gb/s) External Storage Solution with SoftRAID
| IN STOCK |
12TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS External Solid State Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 interface |
| DATA TRANSFER RATES | 480Mb/sec (USB2.0 speeds) |
| HDD DETAILS | 2.5" hard drive (built-in) |
| DIMENSIONS | 134 x 82 x 15.7 mm |
| WEIGHT | 160g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista Mac OS X 10.4 or later (read only) |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB Y Cable Suede carry pouch |
| SPECIAL FEATURES | Includes HDD to go software |
| DEVICE TYPE | External Hard Disk Drive |
| COLOUR | Pink |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years warranty |