| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB Silicon Power Armor A65B Shockproof/Waterproof Portable Hard Drive USB3.2 - Black/Grey Edition
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25C3S USB3.1 Gen 1 Type-C Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Red
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Blue
| IN STOCK |
2TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
5TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Black)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 320GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 interface |
| DATA TRANSFER RATES | 480Mb/sec (USB2.0 speeds) |
| HDD DETAILS | 2.5" hard drive (built-in) |
| DIMENSIONS | 134 x 82 x 15.7 mm |
| WEIGHT | 160g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista Mac OS X 10.4 or later (read only) |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB Y Cable Suede carry pouch |
| SPECIAL FEATURES | Includes HDD to go software |
| DEVICE TYPE | External Hard Disk Drive |
| COLOUR | Sapphire Blue |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years warranty |