| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB WD Elements Desktop USB 3.0 External Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Western Digital My Passport USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Silicon Power Armor A65B Shockproof/Waterproof Portable Hard Drive USB3.2 - Black/Grey Edition
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
12TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS External Solid State Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
2TB AData HD720 Waterproof Shockproof USB3.1 Portable 2.5-inch Hard Drive - Blue/Black Edition
| IN STOCK |
12TB Seagate Expansion USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
4TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 160GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FORM FACTOR | 2.5" portable hard drive |
| DATA TRANSFER RATES | USB2.0 transfer rates |
| HDD DETAILS | 2.5" HDD |
| DIMENSIONS | 10.92 x 7.36 x 1.7cm (4.52" x 2.9" x 0.67") |
| WEIGHT | 135g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows Vista Windows XP Windows 2000 |
| ACCESSORIES INCLUDED | USB cable Support Booklet Warranty Card |
| SPECIAL FEATURES | Automatic backup of up to 10 computers No software installation required |
| DEVICE TYPE | External Hard Drive |
| COLOUR | Silver |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years warranty |