| 50 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Socket AM4, Socket AM5 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2200 RPM |
| AIR FLOW | 38.2 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 22.3 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| TYPE | Air cooler |
| WEIGHT | 341 g |
| COLOR | White |