| OUT OF STOCK |
Asrock Socket SP3 Mini ITX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asus Prime H610M-E D4-CSM Intel LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B550M-ITX/AC AMD AM4 Mini ITX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550-Plus AMD 128GB DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550M-K AMD B550 Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
MSI MAG Tomahawk AMD B650 Socket AM5 ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
GIGABYTE B850 EAGLE WIFI 6E AM5 DDR5 3x M.2 ATX Motherboard
| IN STOCK |
Gigabyte B550 Gaming X V2 AMD B550 Socket AM4 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Rack Half Width Dual Socket 4th Gen Intel Server Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Phantom Gaming 4 AMD B550M Socket AM4 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Asus Prime B660-Plus D4 Intel LGA 1700 ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock AMD A520M-HVS Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock AMD B550M-HDV AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock AMD B550M Pro4 Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASRock A520M-ITX/AC AMD AM4 Micro ITX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
| FORM FACTOR | micro ATX |
| FORM FACTOR | micro ATX |
| SOCKET TYPE | LGA 1700 |
| SOCKET TYPE | LGA 1700 |
| COMPATIBLE PROCESSORS | Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel® Pentium® |
| COMPATIBLE PROCESSORS | Intel® Celeron®, Intel Core i3 12th Gen, Intel Core i3 13th Gen, Intel Core i3 14th Gen, Intel Core i5 12th Gen, Intel Core i5 13th Gen, Intel Core i5 14th Gen, Intel Core i7 12th Gen, Intel Core i7 13th Gen, Intel Core i7 14th Gen, Intel Core i9 12th Gen, Intel Core i9 13th Gen, Intel Core i9 14th Gen, Intel® Pentium® |
| CHIPSET | Intel |
| CHIPSET | Intel |
| MEMORY STANDARD | DDR5-SDRAM |
| MEMORY STANDARD | DDR5-SDRAM |
| MEMORY SLOTS | 4 |
| MEMORY SLOTS | 4 |
| MEMORY CHANNELS | Dual-channel |
| MEMORY CHANNELS | Dual-channel |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| PORTS | 4 |
| PORTS | 4 |
| ETHERNET | Yes |
| ETHERNET | Yes |
| ONBOARD USB 2.0 | 2 |
| ONBOARD USB 2.0 | 2 |
| ONBOARD USB 3.1 | 1 |
| ONBOARD USB 3.1 | 1 |
| M.2 SLOTS | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| M.2 SLOTS | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
| SATA III CONNECTORS | 4 |
| SATA III CONNECTORS | 4 |
| FRONT PANEL AUDIO | Yes |
| FRONT PANEL AUDIO | Yes |
| FRONT PANEL CONNECTOR | Yes |
| FRONT PANEL CONNECTOR | Yes |
| MAIN POWER CONNECTOR | Yes |
| MAIN POWER CONNECTOR | Yes |
| CPU FAN CONNECTOR | Yes |
| CPU FAN CONNECTOR | Yes |
| CHASSIS FAN CONNECTORS | 3 |
| CHASSIS FAN CONNECTORS | 3 |
| TPM | Yes |
| TPM | Yes |
| RGB LED HEADER | Yes |
| RGB LED HEADER | Yes |
| AUDIO CHIPSET | Realtek ALC1220-VB |
| AUDIO CHIPSET | Realtek ALC1220-VB |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| PCI EXPRESS X16 | 1 |
| PCI EXPRESS X16 | 1 |
| RAID | 0, 1, 5, 10 |
| RAID | 0, 1, 5, 10 |
| CROSSFIRE | Not supported |
| CROSSFIRE | Not supported |
| SUPPORTED OPERATING SYSTEMS | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| SUPPORTED OPERATING SYSTEMS | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| THUNDERBOLT | 2 |
| THUNDERBOLT | 2 |
| BLUETOOTH | Yes |
| BLUETOOTH | Yes |
| WIFI | Yes |
| WIFI | Yes |
| RESOLUTION | 4096 x 2304 pixels |
| RESOLUTION | 4096 x 2304 pixels |
| DIMENSIONS | 244 mm |
| DIMENSIONS | 244 mm |