Intel Celeron G6900 3.4GHz Dual Core LGA 1700 CPU Desktop Processor (Alder Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz (5GHz) 8-Core L3 AM5 Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
AMD Ryzen 3 3200G AM4 3.6GHZ 4MB Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 3.5GHz 6 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5965WX 3.8GHz 24 Core sWRX8 Desktop Processor
| IN STOCK |
Intel Core i9-12900KF 3.2 GHz 16-Core LGA1700 Desktop Processor
| IN STOCK |
AMD Ryzen 3 4100 3.8GHZ 4 Core L3 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
Intel Core i3-10105F 3.7GHz Comet Lake-S 6MB Smart Cache Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHz 8 Core L3 Desktop Processor OEM/Tray
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 AM4 3.5GHz 32MB Desktop Processor (Tray Version)
| IN STOCK |
Intel Core i7-9700 Coffee Lake 3GHz 12MB Cache Desktop Processor OEM/Tray Version
| IN STOCK |
Intel Core i3-13100F 3.4GHz (4.5 Turbo) 4-Core LGA 1700 Desktop Processor (Raptor Lake)
| IN STOCK |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5955WX 4GHz 16 Core sWRX8 Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz 32MB L3 AM4 CPU Desktop Processor Boxed
| IN STOCK |
AMD Ryzen 5 5600 3.5 GHz Six-Core AM4 Desktop Processor
| IN STOCK |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| SERIES | AMD Ryzen™ 5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| CPU SOCKET | Socket AM5 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| NUMBER OF CORES | 6 |
| BOOST FREQUENCY | 5.2 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.2 GHz |
| BOOST FREQUENCY | 5.2 GHz |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| NUMBER OF THREADS | 12 |
| CACHE | 32 MB |
| CACHE | 32 MB |
| CACHE | 32 MB |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| MANUFACTURING PROCESS | 4 nm |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS TYPE | AMD Radeon Graphics |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| INTEGRATED GRAPHICS SPEED | 2200 MHz |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MEMORY TYPES SUPPORTED | DDR5-SDRAM |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAXIMUM PCI EXPRESS LANES | 28 |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| MAX MEMORY SUPPORTED | 192 GB |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |
| PCI-E VERSION SUPPORTED | 5.0 |