| 28 IN STOCK |
|
Ships in 6 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7200MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance Platinum RGB DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Single Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 6000MHz CL40 Dual Memory Kit (2x32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64 GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| CAS LATENCY | 38 |
| VOLTAGE | 1.3 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 32 GB |
| INTEL XMP | Yes |