| 24 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 6.99! |
Ubiquiti UniFi 48 Port PoE Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
D Link 52 Port Smart Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch Unmanaged White
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Managed Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
StarTech 4-Port KVM DisplayPort Switch with Audio - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti EdgeSwitch 24-port 250W (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti 2 Port U-LTE-PRO Cellular Network Modem
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| SWITCH LAYER | L2/L2+ |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 56 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | -5 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 440 mm |