| 6 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston FURY Beast RGB 5200MHz DDR5 CL40 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6000MHz CL36 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology Fury Beast DDR5 5600MHz Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
8GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 32 GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 7200 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 34 |
| VOLTAGE | 1.4 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |