| 19 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 5.99! |
8GB Kingston FURY Beast RGB 5200MHz DDR5 CL40 Memory Module
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance RGB DDR5 6600MHz CL32 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 7200MHz DDR5 CL38 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance Platinum RGB DDR5 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6400MHz CL32 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
64GB Corsair Vengeance DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 32GB)
| IN STOCK |
48GB Corsair Vengeance DDR5 RGB 5600MHz CL40 Dual Channel Kit (2x 24GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL32 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Corsair Vengeance DDR5 6200MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB) - White
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 5600 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Dual channel kit |
| CAS LATENCY | 40 |
| VOLTAGE | 1.2 V |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |