| 91 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 2.99! |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
60GB Apricorn Aegis USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Apricorn SecureKey 3NXC USB Type C Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Extreme Pro USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
256GB AData UV360 USB3.2 Flash Drive Black w/ Sliding USB Connector
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| SECURITY | 128-bit AES |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Plastic |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista |
| DIMENSIONS | 21.3 mm |