Planar Systems PXN2480MW-WH (23.8") 1920 x 1080 Full HD LCD White Computer Monitor
| IN STOCK |
Asus ROG Strix 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 17.3Inch
| IN STOCK |
Planar Systems 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 27Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VG Series VG1655 (15.6") 1920 x 1080 Full HD Silver Computer Monitor
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series VX2718-PC-MHD (27") 1920 x 1080 Full HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2200 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 21.5Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 96.5 cm (38") |
| RESOLUTION | 3840 x 1600 pixels |
| DISPLAY TYPE | IPS |
| REFRESH RATE | 144 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colours |
| BRIGHTNESS | 450 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 1 ms |
| ASPECT RATIO | 21:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| BUILT-IN SPEAKERS | Yes |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | 895.4 mm |
| PACKAGE CONTENTS | DisplayPort, HDMI, Thunderbolt |
| BACKLIGHT TYPE | QLED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |