| 34 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Shipping to United Kingdom only £ 20.99! |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
AOC Full HD 1920 x 1080 pixels 240Hz Curved Gaming Monitor - 31.5in
| IN STOCK |
Samsung Odyssey G7 32 Inch 3840 x 2160 4K Ultra HD LED Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Asus 32" ProArt HDR Professional 4K HDR Monitor (PA32UCX-PK) Computer Monitor
| IN STOCK |
AsRock Phantom Gaming FHD 1920 x 1080 pixels Curved Monitor - 27in
| IN STOCK |
AOC FHD VA 1920 x 1080 pixels Frameless Gaming Monitor - 24.5in
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 81.3 cm (32") |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels |
| DISPLAY TYPE | VA |
| REFRESH RATE | 60 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colours |
| BRIGHTNESS | 270 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| RESPONSE TIME | 4 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| BUILT-IN SPEAKERS | No |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 729.5 mm |
| BACKLIGHT TYPE | LCD |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |