| 15 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Free shipping to United Kingdom! |
32GB G.Skill Ripjaws M5 RGB DDR5 5200MHz Dual Channel Kit (2x 16GB) CL40 1.10V White Edition
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6000MHz Dual Channel Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit (2x 16GB) Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL40 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 NEO 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB Crucial DDR5 4800MHz PC5-38400 CL40 Dual Channel Kit 2x16GB
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz Dual Channel Kit (2x16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 48GB |
| SPEED | 5600 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | 46 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 1 x 48 GB |
| INTEL XMP | Yes |